Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców bo sami nimi jesteśmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezkonkurencyjnej usługi i produktu.

Wykorzystujemy nowoczesne szablony i dostosowujemy je do Twoich potrzeb. Nasze strony opieramy o najpopularniejszy system zarządzania treścią WordPress.

HOSTING

Nasze serwery korzystają z najnowocześniejszych technologii firmy OVH. Za wydajność odpowiedzialne są procesory klasy enterprise i super szybkie dyski SSD. Adaptacyjny hosting sprawdza potrzeby twojej strony i dopasowuje swoje parametry aby zapewnić nieprzerwane i stabilne działanie.

POZYCJONOWANIE

Do pokazania się na szczycie popularnych wyszukiwarek służy pozycjonowanie czyli zestaw narzędzi i działań mających na celu poprawę widoczności strony internetowej na listach rezultatów wyszukiwarek internetowych.

OBSŁUGA TECHNICZNA

Wiemy jak dynamicznie zmienia się świat informatyczny. Oprogramowanie potrzebuje cyklicznych aktualizacji. Zapewniamy je przez cały okres korzystania z naszych usług. Możesz liczyć na możliwość rozbudowy swojej strony w trakcie jej całego życia.

KONTROLA ZLECEŃ

Cenimy zaufanie i wiarygodność. Podczas realizacji, udostępniamy panel ewidencji zleceń. Możesz aktywnie nadzorować nasze prace na każdym etapie tworzenia.